ruuk

м. Дніпро.
пр. Б.Хмельницкого, 7
Працюємо: Пн-Пт
з 10 до 19

Багатоканальний телефон:
099 704 96 65

Мобільний / Viber:
096 234 05 90
Записатися

Як скласти заяву на розлучення і чому це краще робити з адвокатом?

Головна > Закони > Як скласти заяву на розлучення і чому це краще робити з адвокатом?

Процес розлучення – це дуже нелегкий етап, який часто супроводжується конфліктами і суперечностями з боку колишнього подружжя, і вирішити важливі питання, і тим більше викласти їх в заяві про розлучення, виявляється вкрай складно.

В цьому Вам допоможуть адвокати колегіуму coldman-law.com, які спеціалізуються на наданні юридичної допомоги в питаннях сімейного права і володіють усіма нюансами роботи в даній сфері.

Існує два способи розірвання шлюбу: судовий і позасудовий (через органи РАЦСУ). Розлучення через РАЦС здійснюється за заявою подружжя за наявності взаємної згоди і, якщо в шлюбі немає спільних дітей. Якщо один з подружжя через поважну причину не має можливості особисто подати заяву, за нього це робить інший член подружжя, за наявності нотаріально завіреної або прирівняної до неї заяви.

Якщо в шлюбі є неповнолітні діти, подружжя взаємно згодні на розлучення і в подальшому не буде виникати ніяких майнових суперечок, можна розглянути справу про розірвання шлюбу в порядку окремого провадження. В такому випадку, в суд подається заява разом із письмовим договором, в якому прописано, з ким із батьків будуть жити діти, умови їх утримання та участі в їх вихованні тим з батьків, хто буде жити окремо.

Один з подружжя має право подати позов до суду про розірвання шлюбу. Позовна заява за формою має відповідати вимогам статті 175 ЦПК України. Позивач повинен додати до заяви її копії та копії всіх документів, що додаються до неї для відповідача. Перелік всіх документів, які додаються до заяви, повинні бути перераховані в позові.

Так як процедура розлучення має безліч особливостей, і самостійно займатися його оформленням вкрай складно – звернення до адвоката допоможе вирішити всі нюанси в цьому питанні.

 

Ви можете замовити послуги сімейного адвоката на нашому сайті advokkat.com.ua або за номером телефону 096 234 05 90