ruuk

м. Дніпро.
пр. Б.Хмельницкого, 7
Працюємо: Пн-Пт
з 10 до 19

Багатоканальний телефон:
099 704 96 65

Мобільний / Viber:
096 234 05 90
Записатися

Міжнародний Адвокат Ірина Одинцова

Кваліфікована юридична допомога в судових справах, швидке і ефективне рішення ваших правових питань. Ми націлені на досягнення максимального результату в захисті прав та інтересів своїх клієнтів!
Запит на консультацію
Телефонуйте
Задати питання
Замовляйте
Замовити послугу

 

або поштою

info@advokkat.com.ua

Приїжджайте
Пн - Пт10:00 - 19:00

пр. Б. Хмельницького, 7

Головна > Міжнародне право

Ми всі прекрасно розуміємо, що в певних обставинах допомога кваліфікованого та професійного адвоката може стати вирішальним кроком у ланцюжку подій на юридичному поприщі. І саме від адвоката може залежати благополучний результат справи і навіть вся подальша доля людини. Крім того, своєчасна допомога адвоката заощадить час і гроші. Знайти ж послуги досвідченого міжнародного адвоката достатньо складно. Тому імена висококласних фахівців з цієї сфери передаються з вуст в уста і є своєрідним талісманом вдалого результату справи.

А в умовах сьогоднішніх реалій, відкритих кордонів, міжнародних угод і шлюбів з іноземними громадянами стали особливо важливі адвокати міжнародного права, які спеціалізуються на веденні справ з іноземними контрагентами на території України і за її межами. Такі фахівці – еліта юридичного бізнесу. У них за плечима значна освіта і чималий досвід, вони відмінно розбираються в міжнародному законодавстві, не погано володіють іноземною мовою. Ось чому діяльність міжнародного юриста можна вважати «вищим пілотажем» у галузі права. І тільки самі висококомпетентні фахівці займаються юриспруденцією на міжнародному рівні.

Ми представляємо вам першокласного спеціаліста з досить великим багажем знань і практики, адвоката, що спеціалізується на міжнародному сімейному праві і захисту прав людини в міжнародних інстанціях, кандидата юридичних наук, керівника ДОВП ГО «По боротьбі з корупцією та незаконною діяльністю», Одинцову Ірину Миколаївну.

Вражаючий професійний багаж досягнень переконливо підтверджує високий рівень професіоналізму. Це – значний досвід роботи за юридичною спеціальністю і більше 7 років стажу адвокатської практики. Досконале володіння англійською мовою. Велика кількість науково-практичних робіт з проблем захисту прав людини і кримінальної спеціалізації. Наукові роботи в українських та зарубіжних спеціалізованих юридичних виданнях: «Наше право», «Право і суспільство», «Судова влада та кримінальний процес», «Актуальні проблеми вітчізняної юриспруденції», «Priority a strategie pre rozvoj pravnej vedy vo svete vedy». З якими питаннями пов’язана її діяльність?

Давайте дізнаємося, де і в чому вам зможуть допомогти.

Значна кількість наших співвітчизників за останні десятиліття виїхали на постійне місце проживання в різні країни, придбали нерухомість, обзавелися бізнесом, вступили в шлюб з корінними жителями, іноземцями, а деякі встигли і розлучитися. Кожен з цих кроків вимагає обов’язкової юридичної підтримки та питання пов’язані з міжнародним сімейним правом, повинні вирішуватися швидко, розсудливо і ефективно. І для визначення найкращого можливого рішення проблеми необхідно виявляти і враховувати фінансові та емоційні аспекти. Міжнародні ж фактори можуть серйозно ускладнювати справу і тому особливо важливо керуватися порадами експерта в цій області.

Адвокат Одинцова І.М. спеціалізується на міжнародному сімейному праві як в країнах СНД Росії, Білорусії, Грузії, Вірменії, Казахстані, Азербайджані, а також в Ізраїлі, Польщі, Італії, Хорватії, Іспанії, Франції, Німеччини, конкретно:

  • отримання та оформлення спадщини за кордоном і в Україні для іноземних та наших колишніх громадян України;
  • розірвання іноземних (змішаних) шлюбів укладених на території України в т.ч. за її межами;
  • розділ майна при розірванні шлюбів з іноземцями (змішаних шлюбів) в т.ч. за кордоном;
  • спори про місце проживання дітей при розірванні шлюбів з іноземцями (змішаних шлюбів) укладених на території України;
  • визначення ПМЖ дітей, які на даний момент проживають на території України, при розірванні шлюбу;
  • вивезення дитини на ПМЖ з України або в Україну, при вступі в шлюб з іноземцем;
  • міжнародні аліменти і їх стягнення на території України;
  • міжнародні договори позики між приватними особами і стягнення по ним заробітної плати з іноземних роботодавців;
  • стягнення заборгованостей різного роду за кордоном;
  • зміна, припинення і розірвання договорів за кордоном.

Пріоритетними напрямками роботи адвоката з міжнародних справ є питання отримання і оформлення різного майна за кордоном.

Одинцова І.М. працює в тісному контакті з провідними міжнародними адвокатами в Ізраїлі, Польщі, Німеччини, Італії, Хорватії, Іспанії та ряді інших країн. У випадках, коли сторони досконально не володіють російською або українською мовами, використовується синхронний переклад з вірменської, азербайджанської, грузинської мов.

Спеціаліст особливого значення, який захистить Ваші інтереси професійно і чесно в справах різної складності, і забезпечить високу якість юридичної допомоги – Ірина Миколаївна Одинцова.