ruuk

м. Дніпро.
пр. Б.Хмельницкого, 7
Працюємо: Пн-Пт
з 10 до 19

Багатоканальний телефон:
099 704 96 65

Мобільний / Viber:
096 234 05 90
Записатися

Стажування для майбутніх адвокатів

Запрос на консультацию
Телефонуйте
Задати питання
Замовляйте
Замовити послугу

 

або поштою

info@advokkat.com.ua

Приїжджайте
Пн - Пт10:00 - 19:00

пр. Б. Хмельницького, 7

Головна > Стажування для майбутніх адвокатів у м. Дніпро

Особи які успішно склали кваліфікаційний іспит та одержали відповідне посвідчення про складання кваліфікаційного іспиту в кваліфікаційно-дисциплінарній комісії регіону, згідно ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» повинні пройти стажування протягом шести місяців.

Загальний робочий час стажера за весь період стажування повинен становити не менше 550 (п’ятсот п’ятдесят) годин, з яких не менше 50 (п’ятдесят) годин робочого часу повинен становити заняття стажером юридичною практикою.

На стажера адвоката також поширюється дія Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», Правил адвокатської етики, Положення про організацію і порядок проходження стажування для отримання особою свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю, статутів відповідних адвокатських об’єднань, адвокатських бюро, рішень адвоката, який здійснює адвокатську діяльність індивідуально, і інших нормативно-правових актів, що діють на момент проходження особою стажування.

Згідно зазначеного Положення, проходження стажування не вважається виконанням трудової функції в рамках договору трудового найму.

Адвокат – керівник стажування в м.Дніпро (так і в цілому по Україні) – повинен бути включений до Реєстру керівників стажування, і відповідати всім необхідним вимогам передбаченим ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність».

Адвокат Одинцова Ірина Миколаївна включена до Реєстру керівників стажування, і здійснює стажування майбутніх адвокатів в м.Дніпро і по Дніпропетровській області.

Перед тим, як звернутися з заявою про стажування у адвоката – керівника стажування, доцільно дізнатися про його спеціалізації, стаж роботи, професійні досягнення. Дуже важливо не змарнувати шестимісячний термін для стажування, а отримати навички та вміння у керівника стажування, які застосовувати в подальшій роботі.

Стажування може здійснюватися у вільний від основної роботи час стажера. Під час відпочинку, вихідні та святкові дні стажування проводиться за взаємною згодою стажера і адвоката – керівника стажування. Дуже важливо мати можливість проходити стажування у адвоката – керівника стажування, який в разі потреби, міг би організувати стажування навіть у вихідні дні.