ruuk

м. Дніпро.
пр. Б.Хмельницкого, 7
Працюємо: Пн-Пт
з 10 до 19

Багатоканальний телефон:
099 704 96 65

Мобільний / Viber:
096 234 05 90
Записатися

Юридичні послуги в трудових спорах

Кваліфікована юридична допомога в судових справах, швидке і ефективне рішення ваших правових питань. Ми націлені на досягнення максимального результату в захисті прав та інтересів своїх клієнтів!
Запит на консультацію
Телефонуйте
Задати питання
Замовляйте
Замовити послугу

 

або поштою

info@advokkat.com.ua

Приїжджайте
Пн - Пт10:00 - 19:00

пр. Б. Хмельницького, 7

Головна > Трудові спори

Трудові спори – одна зі складних сфер права, де не можна обійтися без фахівця з трудових питань!

Трудовий спір можна визначити як неврегульовану розбіжність між роботодавцем і працівником або роботодавцем і колективом працівників.
Складність становить не тільки процес доказу по трудових спорах, а й сам збір доказів, які можна використовувати в суді. Крім того, труднощі представляють і стислі процесуальні терміни давності, які визначені законодавством України про працю.
Ми маємо практичний досвід у вирішенні складних завдань трудового права України, як для фізичних, так і для юридичних осіб в судовому та досудовому порядку, а також при проведенні перевірок контролюючими органами.

Юрист з трудових спорів в м. Дніпро – це юридичний консультант з питань трудового законодавства України та міжнародного законодавства.
Трудові спори поділяються на два види. Вони можуть бути: колективними та індивідуальними. Наш юрист по трудовому праву в будь-якому випадку прийде на допомогу кожному клієнту.

Види трудових спорів / позовів:

Трудові спори
Трудові спори
  • про відновлення на колишньому місці роботи (включаючи корпорації, холдинги, підприємства з іноземними інвестиціями, іноземні підприємства);
  • про стягнення середньомісячної заробітної плати за час вимушеного прогулу по складних справах;
  • про стягнення зарплати в повному обсязі, включаючи додаткові надбавки і компенсації;
  • про відшкодування збитків, заподіяної здоров’ю умовами виробництва в м. Дніпро і області;
  • про оскарження винесення дисциплінарного стягнення;
  • про зміну формулювання причини звільнення і дати;
  • про визнання відмови в прийомі на роботу необгрунтованим;
  • представлення у суді інтересів осіб, які перебувають в – оплачуваній відпустці по догляду за дитиною, а також інших категорій працівників з особливими умовами праці;

Ми можемо зробити комплекс заходів, спрямованих на збір доказів за фактами порушень роботодавцем трудового законодавства України та ін.