ruuk

м. Дніпро.
пр. Б.Хмельницкого, 7
Працюємо: Пн-Пт
з 10 до 19

Багатоканальний телефон:
099 704 96 65

Мобільний / Viber:
096 234 05 90
Записатися

Витребування повторних документів

Кваліфікована юридична допомога в судових справах, швидке і ефективне рішення ваших правових питань. Ми націлені на досягнення максимального результату в захисті прав та інтересів своїх клієнтів!
Запит на консультацію
Телефонуйте
Задати питання
Замовляйте
Замовити послугу

 

або поштою

info@advokkat.com.ua

Приїжджайте
Пн - Пт10:00 - 19:00

пр. Б. Хмельницького, 7

Головна > Витребування повторних документів

Витребування повторних документів (дублікатів документів в м. Дніпро і Дніпропетровській області)

Ми надаємо послуги щодо витребування повторних документів в м. Дніпро і Дніпропетровській області:

  • Свідоцтво про народження, розлучення, шлюб (на території м. Дніпро та Дніпропетровської області);
  • Виписки з органів РАЦСу м. Дніпро і Дніпропетровській області;
  • Архівні довідки (держ. Архів Дніпропетровської області м. Дніпро, вул. Карла Лібкнехта, 89, Архівне управління Дніпропетровської міської ради м. Дніпро, вул. Орловська, 33-А)
  • Витребування архівних довідок для встановлення родинних зв’язків між євреями, німцями, поляками;
  • Витребування довідок про сімейний стан осіб, які проживають на території м. Дніпро;
  • Отримання довідок про несудимість;
  • Витребування повторних документів: диплом про закінчення освіти (атестат), додатків до дипломів та ін. документів які підтверджують факт отримання освіти;
  • Отримання рішень судів м. Дніпро і Дніпропетровської області.

Ми готові надати послуги щодо витребування повторних документів на території м. Дніпро та Дніпропетровської області, а також за кордоном, здійснюємо витребування документів з ЗАГС (РАГС), архівів, документів про освіту, довідок про несудимість, судових документів та інших документів.

Як показує практика, процес 

Истребование повторных документов
Истребование повторных документов

витребування документів їх власниками, затягується на довгий час. Тому, дуже часто люди з Києва та ін. міст України, Росії, Німеччини, Вірменії, Грузії довіряють нам отримання необхідних документів і їх подальшу легалізацію.

Також повідомляємо, що посвідчення особи, трудові книжки, військові квитки, свідоцтва про народження на померлих (може бути видана довідка про реєстрацію акту народження) – не підлягають витребуванню.

 

Часто у людей виникає необхідність в оформленні довідки про сімейний стан в Україні для подальшого укладення шлюбу за кордоном або для оформлення тих чи інших документів для імміграції. Ми можемо зробити це швидше.

Ви перебуваєте за кордоном і не можете самостійно займатися витребуванням документа або його дубліката скористайтеся нашими послугами.

Ми направимо Вам зразок довіреності для витребування, що цікавить Вас документа, і Ваші дії будуть полягати тільки у видачі довіреності і її пересилання.

Якщо Ви перебуваєте за кордоном доручення має бути оформлене в українському консульстві або посольстві на території держави, де Ви перебуваєте або оформлена у нотаріуса за кордоном і легалізована шляхом консульської легалізації або з проставлення апостиля.

Також ми можемо після отримання дубліката документа який Вас цікавить або довідки виконати його консульську легалізацію, поставити штамп «апостиль», здійснити професійний переклад документа на іноземну мову і вислати готовий документ зручним для Вас способом.