ruuk

м. Дніпро.
пр. Б.Хмельницкого, 7
Працюємо: Пн-Пт
з 10 до 19

Багатоканальний телефон:
099 704 96 65

Мобільний / Viber:
096 234 05 90
Записатися

На що претендує чоловік / дружина при розлученні, і чому краще найняти адвоката?

Головна > Корисна інформація при розірванні шлюбу > На що претендує чоловік / дружина при розлученні, і чому краще найняти адвоката?

Природно, що розлучення дуже часто супроводжується розподілом спільного майна. Межа між спільно нажитою і приватною власністю – дуже тонка, а судова практика неоднозначна. Тому в рішенні таких питань без допомоги адвоката не обійтися.

Адвокати колегіуму coldman-law.com допоможуть Вам розібратися в будь-яких юридичних питаннях, які стосуються сімейного права, так як мають значний досвід і знання в даній сфері.

При поділі спільного майна, частки подружжя є рівними за законом, якщо інше не зазначено в договорі між ними або в шлюбному контракті.

В процесі розлучення ділиться тільки спільно нажите майно. Кожна річ, набута в шлюбі, за винятком деяких речей визначених в чинному законодавстві України, а також предметів індивідуального користування, відноситься до об’єктів права спільної сумісної власності.

Для визначення поняття «спільно придбане майно» потрібно розуміти купувалося воно під час шлюбу або до нього. Зарплата, стипендія, пенсія, вважається спільним доходом.

У ст.57 Сімейного кодексу України зазначено, що вважається особистою приватною власністю чоловіка / дружини. Але в разі, якщо один з подружжя брав участь в утриманні особистого майна другого з подружжя, то дохід, отриманий від нього, в судовому порядку може бути віднесений до спільної сумісної власності.

При розподілі майна, на практиці часто виникає величезна кількість нюансів, і іноді потрібно покладатися не тільки на законодавство, а й на судову практику. Тому раціональним рішенням буде звернутися до адвоката за кваліфікованою юридичною допомогою з даного питання.

 

Ви можете замовити послуги сімейного адвоката на нашому сайті advokkat.com.ua або за номером телефону 096 234 05 90