uk

м. Дніпро.
пр. Б.Хмельницкого, 7
Працюємо: Пн-Пт
з 10 до 19

Багатоканальний телефон:
099 704 96 65

Мобільний / Viber:
096 234 05 90
Записатися

Що робити, якщо кримінальне провадження відкрито, а орган досудового розслідування бездіє?

Головна > Закони > Що робити, якщо кримінальне провадження відкрито, а орган досудового розслідування бездіє?

Якщо по справі, в якій ви є потерпілим, необхідно вчинити процесуальні дії, а слідчий недобросовісно виконує службові повноваження. Не втрачайте час!!

В разі потреби вилучити документи, які знаходяться в будь – якій організації, чи установі ми звертаємося до слідчого з відповідним клопотанням, але не особисто, а реєструємо в канцелярії з відміткою про отримання.

Чекаємо певний час (не більше 3 днів), потім з’ясовуємо у слідчого про дії які він мав вчинити. Якщо таких не відбулося, звертаємось зі скаргою до слідчого судді про визнання дій слідчого неправомірними, та вимагаємо ухвалити рішення щодо зобов’язання слідчого виконати певні дії.

Таким чином, отримуємо доступ до необхідних нам речей чи документів.

Якщо, наприклад, необхідно допитати свідків, та ж сама процедура. Дії слідчого щодо невиконання дій, які ми просили виконати в клопотанні, визнати протиправними і зобов’язати його допитати цих свідків. Якщо  слідчий повторно не виконує дії – це є невиконання судового рішення(злочин передбачений ст.382 ККУ).

Тому, якщо на даний час, висвітлені в статті питання для вас є актуальними, ви маєте вимагати своїх прав та захищати їх всіляким способами.

Не нехтуйте своїми законними правами, ефективно та вчасно використовуйте право на захист.