uk

м. Дніпро.
пр. Б.Хмельницкого, 7
Працюємо: Пн-Пт
з 10 до 19

Багатоканальний телефон:
099 704 96 65

Мобільний / Viber:
096 234 05 90
Записатися

Що робити, якщо Вас звинувачують у корупції? Як захиститись від вигаданих обвинувачень?

Головна > Закони > Що робити, якщо Вас звинувачують у корупції? Як захиститись від вигаданих обвинувачень?

Що робити, якщо Вас звинувачують у корупції? Як захиститись від вигаданих обвинувачень?

При першому контакті зі слідством ми рекомендуємо не поспішати давати необдумані пояснення по суті справи. Не слід забувати, що у кожного громадянина є право відмовитися від дачі показань або пояснень. Тому в складних випадках наполегливо рекомендується не давати показань до вручення такого повідомлення.

У ситуації з несподіваною появою оперативників в першу чергу слід вимагати присутності адвоката, з яким можна спілкуватися конфіденційно до підписання будь-яких протоколів.

Якщо людині наполегливо пропонують підписати протокол до прибуття адвоката, то вимогу про присутність адвоката можна вписати прямо в цей документ як своє доповнення або пояснення.

Досить поширені ситуації, коли обвинувачуваний у хабарництві поспішно заперечує свою провину, застосовуючи засоби маскування неправомірної вигоди, придумані ним заздалегідь. Необхідно розуміти, що правоохоронцям і суддям відомі ці технології, якими б досконалими вони не здавалися своїм авторам.

Професійна робота адвоката в сукупності з якісною і обгрунтованою критикою доказів обвинувачення, виявленням процесуальних порушень в ході слідчих дій, часто є максимально ефективним і забезпечує успішний захист.

А тому будьте пильними! В разі виникнення неоднозначних ситуацій не витрачайте час, вживайте ефективних протидій!