ruuk

м. Дніпро.
пр. Б.Хмельницкого, 7
Працюємо: Пн-Пт
з 10 до 19

Багатоканальний телефон:
099 704 96 65

Мобільний / Viber:
096 234 05 90
Записатися

Послуги адвоката по визнанню або оспорюванyю батьківства

Кваліфікована юридична допомога в судових справах, швидке і ефективне рішення ваших правових питань. Ми націлені на досягнення максимального результату в захисті прав та інтересів своїх клієнтів!
Запит на консультацію
Телефонуйте
Задати питання
Замовляйте
Замовити послугу

 

або поштою

info@advokkat.com.ua

Приїжджайте
Пн - Пт10:00 - 19:00

пр. Б. Хмельницького, 7

Головна > Послуги адвоката > Адвокат по сімейних справах > Визнання і оспорювання батьківства

Визнання і оспорювання батьківства

У житті іноді так складаються обставини, що при народженні дитини, біологічним батьком її є не та особа, яка в даний час знаходиться в подружніх чи інших відносинах з матір’ю дитини. Зате дані саме дійсного (офіційного) чоловіка заносять в свідоцтво про народження дитини, як його батька. У разі, якщо офіційний чоловік усвідомлює, що він не є біологічним батьком дитини, але дані про нього як про батька вже вказані в свідоцтві про народження дитини, він може оспорити своє батьківство в судовому порядку.

Якщо батьки дитини консенсусу досягти не змогли, без звернення до суду батьківство встановити не вийде. Оскільки найчастіше від добровільної реєстрації встановлення батьківства ухиляється батько дитини, судовий порядок визначення батьківства буде розглянуто виходячи з того, що позивачем є мати дитини, а відповідачем – його батько. Хоча не варто забувати, що з позовом може звернутися і батько дитини, в тому випадку, якщо від подачі спільної заяви про встановлення батьківства ухиляється його мати.

Справи про встановлення батьківства розглядаються в порядку позовного провадження.

Самі судові процедури визнання й оспорювання батьківства є дуже складними і напруженими, як з точки зору цивільного процесу, так і з моральної сторони цієї справи. Крім того, істотним доказом у цій справі є той факт, що саме ця особа є, або ж не є біологічним батьком. Даний факт в суді встановлюється вичерпною кількістю засобів доказування, якими, зокрема є висновок фахівця і експертиза.