ruuk

м. Дніпро.
пр. Б.Хмельницкого, 7
Працюємо: Пн-Пт
з 10 до 19

Багатоканальний телефон:
099 704 96 65

Мобільний / Viber:
096 234 05 90
Записатися

Послуги адвоката по стягненню аліментів в суді

Кваліфікована юридична допомога в судових справах, швидке і ефективне рішення ваших правових питань. Ми націлені на досягнення максимального результату в захисті прав та інтересів своїх клієнтів!
Запит на консультацію
Телефонуйте
Задати питання
Замовляйте
Замовити послугу

 

або поштою

info@advokkat.com.ua

Приїжджайте
Пн - Пт10:00 - 19:00

пр. Б. Хмельницького, 7

На перший погляд досить проста процедура, тому присутність адвоката доцільно тільки у тих випадках, де це може відобразиться на права або обов’язки на одного з подружжя. Ми не виконуємо «прості» доручення, ми стежимо тільки за тим що б серйозні юридичні казуси НЕ вилилися в зіткнення інтересів зацікавлених осіб або в істотні затримки вирішення питання аж до відмови в задоволенні позову про розлучення.

Аліменти на дитину

Згідно із законодавством України, після розірвання шлюбу, той з батьків, з ким не живе, дитина повинна платити аліменти на дитину. Як показує практика, колишньому подружжю вкрай рідко вдається досягти домовленості про сплату аліментів, про їх суму.

Тому, якщо у Вас виникли проблеми зі стягненням аліментів, необхідно звернутися до суду з позовною заявою. Є кілька стандартних позовних заяв про стягнення аліментів в судовому порядку, однак найчастіше вони не підходять під Ваш особистий конкретний випадок. Тому для складання позовної заяви про стягнення аліментів краще звернутися до адвоката.

Аліменти на дитину повинні виплачуватися до повноліття дитини, але є і деякі виключення, наприклад, якщо дитина вчиться. Часто трапляється так, що батьки не хочуть платити аліменти на повнолітню дитини, яка продовжує навчання, тому в таких випадках доцільним є звернення до суду з позовною заявою про стягнення аліментів.

Розмір встановлений судом аліментів можна змінити. Згодом матеріальне становище платника аліментів може змінюватися можуть варіюватися інші обставини у обох сторін. В такому випадку, потрібно звернутися в суд з позовною заявою про збільшення або зменшення розміру аліментів. Такий позов може подавати будь-яка зі сторін (та, що платить, або та, що отримує аліменти).

Якщо Вам потрібна консультація з приводу стягнення аліментів, позовна заява про стягнення аліментів, адвокат по стягненню аліментів, адвокат для представництва в суді при розгляді справи про стягнення аліментів, звертайтеся до адвокатів нашої юридичної компанії.

Також з вирішенням питань по аліментам можуть виникнути такі питання, які найкраще вирішувати в комплексі:

 • складання договору в зазначеній галузі права;
 • майнові суперечки в даних ситуаціях;
 • встановлення суми аліментів, терміни виплат тощо;
 • відновлення моральних і матеріальних прав клієнта в цивільному шлюбі;
 • встановлення піклувальника або опікуна;
 • питання, пов’язані з батьківством;
 • місце знаходження дитини, графік спілкування з розведеними батьками.

 

Що забезпечує участь адвоката під час проведення процедури стягнення аліментів:

 1. Максимальне збільшення реального розміру аліментів, який буде стягуватися на користь дитини.
 2. Збір всіх необходібних законних доказів, щодо майнового стану платника аліментів.
 3. Значне прискорення процедури розгляду справи про стягнення аліментів в суді, і відповідно максимально швидке отримання рішення суду про стягнення аліментів.
 4. При бажанні Клієнта, мінімізація безпосередньої його участі у судовому процесі стягнення аліментів адвокатом, що значно економить особистий час Клієнта і захищає його від зайвого стресу. У більшості випадків, участь Клієнта обмежується підписанням договору про надання адвокатської допомоги і через деякий час отриманням судового рішення про стягнення аліментів. Під час ведення справи в суді, Клієнт отримує всю інформацію про хід своєї справи, і відповідні судові документи.
 5. Абсолютну конфіденційність усіх відомостей про клієнта, які стали відомі адвокатам під час проведення процедури стягнення аліментів в суді.