ruuk

м. Дніпро.
пр. Б.Хмельницкого, 7
Працюємо: Пн-Пт
з 10 до 19

Багатоканальний телефон:
099 704 96 65

Мобільний / Viber:
096 234 05 90
Записатися

Визначення місця проживання дитини при розлученні

Кваліфікована юридична допомога в судових справах, швидке і ефективне рішення ваших правових питань. Ми націлені на досягнення максимального результату в захисті прав та інтересів своїх клієнтів!
Запит на консультацію
Телефонуйте
Задати питання
Замовляйте
Замовити послугу

 

або поштою

info@advokkat.com.ua

Приїжджайте
Пн - Пт10:00 - 19:00

пр. Б. Хмельницького, 7

Головна > Послуги адвоката > Адвокат по сімейних справах > Визначення місця проживання дитини при розлученні

Визначення місця проживання дитини при розлученні

При розлученні подружжя одним з найбільш серйозних питань є визначення місця проживання дитини, оскільки від цього залежить не тільки його благополуччя, а й ряд інших моментів – від емоційного стану колишнього подружжя і дитини до визначення порядку спілкування з дитиною, виплати аліментів тощо.

Оскільки вирішити це питання колишнім дружинам досить складно є необхідність в залученні адвоката в сімейних справах. Наші юристи регулярно успішно відстоюють інтереси батька і дитини в справах щодо визначення місця його проживання.

Згідно ст.160 Сімейного кодексу України, місце проживання дитини, яка не досягла десяти років, визначається за домовленістю між батьками. Діти, старші десяти, але які не досягли чотирнадцяти років, можуть приймати рішення самостійно, за згодою батьків. Дитина, яка досягла чотирнадцятирічного віку, приймає рішення про своє проживання з одним із батьків самостійно, на свій розсуд.

Питання місця проживання дитини можна вирішити за допомогою укладення угоди, в якій буде прописано, з ким із батьків вона буде проживати, визначено порядок спілкування з дитиною та інші питання. У разі, коли батьки, які проживають окремо, не можуть мирно вирішити це питання, слід звертатися до суду (ст.161 СК).

При судовому вирішенні спору про місце проживання дитини враховується ставлення батьків до виконання своїх обов’язків перед дитиною, їх прихильність до них, вік, стан здоров’я та інші обставини, які свідчать про доцільність визначення місця проживання дитини з матір’ю або батьком.

Процедура визначення місця проживання дитини через суд являє собою досить складний і тривалий процес із залученням Служби з прав дітей і, на мою думку, вимагає участі адвоката по сімейним справам.

Це по-справжньому, дуже конфіденційне і дуже особисте питання, яке вимагає уважного підходу і уваги з боку адвоката. Ми зможемо забезпечити Ваші комфортні умови в даній ситуації.