ruuk

м. Дніпро.
пр. Б.Хмельницкого, 7
Працюємо: Пн-Пт
з 10 до 19

Багатоканальний телефон:
099 704 96 65

Мобільний / Viber:
096 234 05 90
Записатися

Як пройти стажування для майбутнього адвоката в м. Дніпро

Головна > Закони > Як пройти стажування для майбутнього адвоката в м. Дніпро

Якщо ви вже стали володарем свідоцтва про складання кваліфікаційного іспиту, то в будь-якому випадку протягом трьох років, кандидату в адвокати доведеться пройти стажування в Дніпропетровському регіоні, так і в будь-який з областей України.

Для кожної людини важливо, що б стажування була крім як, обов’язковою процедурою але ще і практично корисною, щоб було чому повчитися і звичайно ж зберегти найкращі спогади про проходження практики.

Тому зупинитися на виборі майбутнього адвоката-керівника практики, варто заздалегідь, і усвідомлено. Можливо попередньо зв’язавшись по телефону, попередньо дізнавшись спеціалізацію адвоката, географію діяльності, наукові та практичні досягнення, тому що це і буде одним із запорук Вашої подальшої практичної роботи! Керівник стажування може бути тільки один.

Попередньо узгодивши з керівником стажування свої дії і індивідуальний план розрахований на шість місяців, стажер подає необхідні документи до Ради адвокатів Дніпропетровської області або в будь-якій іншій області України, при наявності відповідних підстав, після чого отримує відповідне направлення після якого необхідно приступати до проходження практики.

Проходження практики для майбутнього адвоката регламентується Положенням про організацію та порядок проходження стажування для отримання особою свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю.

За результатами стажування адвокат-керівник складає звіт з рекомендацією про видачу претенденту в адвокати відповідних документів на отримання свідоцтва про заняття адвокатською діяльністю. Іноді зустрічається що адвокат-керівник складає звіт з рекомендаціями щодо продовження терміну стажування, але у мене це виключено, так як я завжди, вчасно, дбаю про проходження практики стажером, безпосередньо беру участь в організації процесу стажування і всіляко сприяю отриманню відповідних практичних навичок і знань.

Після подачі передбачених документів, а також звіту стажера – кандидата на отримання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю, Рада адвокатів регіону приймає відповідне рішення. Рада адвокатів Дніпропетровської області, вчасно повідомляє про всі нововведення щодо адвокатської діяльності, відмінно готує методичні матеріали, організовує науково – практичні семінари що значним чином сприяє підвищенню рівня професіоналізму майбутніх адвокатів. Ну а після завершення, усіх юридичних моментів в Раді адвокатів регіону щодо стажування, кандидат в адвокати набуває статусу адвоката!

Мені цікаво, що б в професію приходили кваліфіковані адвокати,

які знають специфіку роботи і особливості судочинства, тому я завжди сприяю цьому.

Я щиро рада, коли бачу що кожен з моїх стажерів стає прекрасним фахівцем в різних галузях права або продовжує свою успішну роботу на підприємствах. Я хочу щоб мої стажери завжди були на висоті, знаходили найвагоміші аргументи і вигравали справи граючи!

Якщо для вас, на сьогоднішній день це є актуальним питанням – звертайтеся!