uk

м. Дніпро.
пр. Б.Хмельницкого, 7
Працюємо: Пн-Пт
з 10 до 19

Багатоканальний телефон:
099 704 96 65

Мобільний / Viber:
096 234 05 90
Записатися

Як пройти cтажування майбутньому адвокату

Головна > Закони > Як пройти cтажування майбутньому адвокату

Якщо Вами успішно складено кваліфікаційний іспит  та отримано свідоцтво про складення кваліфікаційного іспиту у кваліфікаційно-дисциплінарній комісії регіону, то відповідно до вимог ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» Вам залишилося пройти 6-ти місячне стажування у адвоката  який включений до Реєстру керівників стажування.

При цьому обов’язково потрібно скласти план стажування та виконати програму стажування з дотриманням необхідних вимог. Дуже важливо, щоб керівник стажування допомагав практичними порадами, сприяв опанування здобутих знань на практиці.

Загальний  робочий час стажиста за увесь період стажування має становити не менше 550 (п’ятсот п’ятдесят) годин, з яких не менше 50 (п’ятдесят) годин робочого часу має складати заняття стажистом юридичною практикою.

На стажиста адвоката також поширюється дія ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», Правил адвокатської етики, даного Положення, статутів відповідних адвокатських об’єднань, адвокатських бюро, рішень адвоката, який здійснює адвокатську діяльність індивідуально як самозайнята особа, та інших нормативно-правових актів, чинних на момент проходження особою стажування.

Перед тим, як звернутися з заявою про стажування у адвоката – керівника стажування доцільно дізнатися про його спеціалізацію, стаж роботи, професійні здобутки. Дуже важливо не витратити даремно шестимісячний строк для стажування, а здобути навики та вміння у керівника стажування, застосовувати у подальшій практичній роботі.

Адвокат Одинцова Ірина Миколаївна включена  до Реєстру керівників стажування та приймає на стажування майбутніх адвокатів з м.Дніпра, Дніпропетровської області та з інших регіонів.