uk

м. Дніпро.
пр. Б.Хмельницкого, 7
Працюємо: Пн-Пт
з 10 до 19

Багатоканальний телефон:
099 704 96 65

Мобільний / Viber:
096 234 05 90
Записатися

Щодо обов’язку виконавця проводити індексацію розміру аліментів, визначеного судом у твердій грошовій сумі

Головна > Закони > Щодо обов’язку виконавця проводити індексацію розміру аліментів, визначеного судом у твердій грошовій сумі

Щодо обов’язку виконавця проводити індексацію розміру аліментів, визначеного судом у твердій грошовій сумі

 

18 червня 2020 року було прийнято за основу Законопроект під назвою «Про внесення змін до Закону України« Про виконавче провадження » (щодо обов’язку виконавця проводити індексацію розміру аліментів, визначеного судом у твердій грошовій сумі)» і спрямований на зміну розміру аліментних виплат на дитину.

Законопроект передбачає зобов’язання виконавця проводити індексацію розміру аліментів, який визначений судом у твердій грошовій сумі. Необхідністю прийняття даного законопроекту в пояснювальній записці зазначено прогресуючу інфляція, яка призводить до неналежного відповідності нинішньому розміром аліментів встановленому законодавством; а відповідно, такі аліменти не можуть задовольнити необхідні потреби дитини.

У свою чергу, Зміни до абзацу першого ч. 4 ст. 71 закону “Про виконавче провадження” дозволять виконавцю щорічно індексувати розмір аліментів, який визначений судом у твердій грошовій сумі.

Після вступу Закону в дію, буде значно зменшена робота щодо необхідності проведення індексації через суд, та значною мірою пришвидшить механізм нарахування.

 

Джерело: https://dengi.ua/budget/1863437-rada-odobrila-ezhegodnyj-peresmotr-alimentov-na-rebenka#.XuvIy2tb28Y.gmail