ruuk

м. Дніпро.
пр. Б.Хмельницкого, 7
Працюємо: Пн-Пт
з 10 до 19

Багатоканальний телефон:
099 704 96 65

Мобільний / Viber:
096 234 05 90
Записатися

Сплата кредиту під час карантину

Головна > Юридичні аспекти > Сплата кредиту під час карантину

У зв’язку з виниклими обставинами, про які ще місяць тому ніхто і не міг подумати, виникають обставини, які відображаються на правах та інтересах кожного з нас.
Зараз багато розмов про те, що під час карантину не потрібно платити за кредитними зобов’язаннями, а за їх несплату, позбавили від відповідальності. Але це розмови …, їх можна слухати, але кожен залишається зі своєю індивідуальною ситуацією один на один, коли до нього пред’являть вимоги через суд, і як бути, що б уникнути непередбаченого.
Так, Законом (СOVID-19) було визначено про призупинення обов’язку виконання основного зобов’язання, виконання якого забезпечене іпотекою, і про заборону звернення стягнення на предмет іпотеки на період дії карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних з поширенням коронавирусної хвороби (COVID-19).
У разі, якщо у Вас основне зобов’язання, виконання якого забезпечене іпотекою, це може вас стосуватися.
У разі банківської позики або споживчого кредиту, відсотки по кредиту доведеться заплатити після завершення карантину. Дійсно, до ЗУ «Про споживче кредитування» були внесені зміни які припускають, що в разі прострочки платежів в період з 10.03.2020 р. по 30.04.2020 р. боржники звільняються від сплати штрафів та пені».
Враховуйте і той факт, що несплата кредиту і відсотків (їх ніхто не відміняв) відобразитися на Вашу кредитну історію. Оскільки «кредитні канікули» не являються прощенням боргу, а тільки відтерміновують сплату зобов’язань! Будьте пильними і намагайтеся уникнути судових суперечок і негативних наслідків.