ruuk

м. Дніпро.
пр. Б.Хмельницкого, 7
Працюємо: Пн-Пт
з 10 до 19

Багатоканальний телефон:
099 704 96 65

Мобільний / Viber:
096 234 05 90
Записатися

Отримання дозволу дитині на виїзд за кордон - послуги адвоката

Кваліфікована юридична допомога в судових справах, швидке і ефективне рішення ваших правових питань. Ми націлені на досягнення максимального результату в захисті прав та інтересів своїх клієнтів!
Запит на консультацію
Телефонуйте
Задати питання
Замовляйте
Замовити послугу

 

або поштою

info@advokkat.com.ua

Приїжджайте
Пн - Пт10:00 - 19:00

пр. Б. Хмельницького, 7

Головна > Послуги адвоката > Адвокат по сімейних справах > Отримання дозволу дитині на виїзд за кордон

Спори про отримання дозволу на виїзд дитини за кордон України без дозволу та супроводу другого з батьків

  • Усунення перешкод у виїзді дитини за кордон за рішенням суду.
  • Спори про отримання дозволу на виїзд дитини за кордон України без дозволу та супроводу другого з батьків.

У законодавстві України детально прописаний порядок проїзду (в’їзду і виїзду) громадян, іноземців та людей без громадянства, через державний кордон України.

 

Після розірвання шлюбу, або ж, припинення фактичних сімейних відносин, між батьками, у яких є діти, може виникнути суперечка, щодо дозволу на виїзд одного з них разом з дитиною за кордон України без супроводу другого з батьків. Такі суперечки часто виникають в тому випадку, коли той з батьків, з ким проживає дитина, має намір виїхати за кордон України на постійне місце проживання, або має намір регулярно їздити з дитиною на відпочинок і лікування за кордон України.

 

Досить часто зустрічаються випадки, коли один із членів подружжя який перебуває у шлюбі відмовляється давати свою згоду на вивезення дитини за кордон.

 

Згідно з чинним законодавством України, виїзд дитини за кордон України дозволяється лише при дотриманні таких умов:

в супроводі обох батьків;

при наявності нотаріально засвідченої заяви одного з батьків про згоду на виїзд дитини з другим з батьків, без його супроводу;

за рішенням суду, яке може надати дозвіл одному із батьків виїжджати за кордон України, без згоди та супроводу другого з батьків до досягнення дитиною 18 років.

 

Судовий спір, про отримання дозволу на виїзд дитини, яка не досягла повноліття, а саме вісімнадцяти років, за кордон України, без дозволу і супроводу другого з батьків, має багато особливостей, для успішної реалізації яких потрібен значний досвід, який необхідний що б провести таку справу в суді.

 

Ми спеціалізуємося на дозволі на виїзд дитини за кордон України без дозволу та супроводу другого з батьків який є іноземним громадяном.