ruuk

м. Дніпро.
пр. Б.Хмельницкого, 7
Працюємо: Пн-Пт
з 10 до 19

Багатоканальний телефон:
099 704 96 65

Мобільний / Viber:
096 234 05 90
Записатися

Юридичні послуги при ліквідації підприємств

Кваліфікована юридична допомога в судових справах, швидке і ефективне рішення ваших правових питань. Ми націлені на досягнення максимального результату в захисті прав та інтересів своїх клієнтів!
Запит на консультацію
Телефонуйте
Задати питання
Замовляйте
Замовити послугу

 

або поштою

info@advokkat.com.ua

Приїжджайте
Пн - Пт10:00 - 19:00

пр. Б. Хмельницького, 7

Головна > Ліквідація підприємств

Відповідно до Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», суб’єктом банкрутства може бути будь-яка юридична особа, яка не в змозі своєчасно задовольнити потреби кредиторів і виплатити податки та зареєстрована як суб’єкт підприємницької діяльності. Боржником є юридична особа, проти якого порушено справу про банкрутство, а банкрут – це боржник, який знаходиться в процесі ліквідації.

Адвокат Єрмолаєв Юрій Анатолійович

Як кредитор може виступати будь-яка українське або іноземна юридична або фізична особа, що має вимоги (претензії) до боржника на підставі як майнових і немайнових зобов’язань останнього. Вартість вимоги визначається залежно від її сутності: вартість не грошового зобов’язання – за ринковою ціною в день подання такої заяви про банкрутство (до подання такої заяви сума будь-якого зобов’язання включає тільки відсотки і штрафи), вартість зобов’язання за контрактом – за вартістю збитків, завданих кредитору боржником у зв’язку з невиконанням умов контракту.

Ліквідація підприємств

причиненных кредитору должником в связи с невыполнением условий контракта.