ruuk

м. Дніпро.
пр. Б.Хмельницкого, 7
Працюємо: Пн-Пт
з 10 до 19

Багатоканальний телефон:
099 704 96 65

Мобільний / Viber:
096 234 05 90
Записатися

Сімейні справи Дніпро

Головна > Закони > Сімейні справи Дніпро

Найчастіше доводиться зустрічатися з нижченаведеними категоріями сімейних справ. Тому, хочу коротко прокоментувати, кожну з категорій сімейних правовідносин.

Розірвання шлюбу. Адвокат з розлучень Дніпро.

Розлучення ніколи не проходило легко. Якщо подружжя не дійшло спільної згоди, це завжди суперечка. Ще складніше розлучення проходить з точки зору його юридичного оформлення, коли чоловік і жінка не можуть домовитися про ключові питання: про майно і дітей.
Адвокат не є психологом, але він може роз’яснити права кожного по цих чутливих темам. Іноді, коли очевидно, що сім’ю ще можна врятувати, ми завжди були прихильниками того що б зберегти осередок суспільства, а не своїми діями її зруйнувати остаточно.
Саме тому, ми співпрацюємо з відомим психотерапевтом, професійним лікарем – психіатром Кулікович А.Ю. який, в ряді випадків, допомагає конструктивно вирішувати складні сімейні питання, іноді уникаючи тривалі судові тяжби.
Деякі сімейні розбіжності можна вирішити і без суду, особливо коли члени фактично розпалася сім’ї знають свої права і обов’язки.

Визнання шлюбу недійсним. Дніпро, адвокат розлучення.

Шлюбом визнається добровільний союз чоловіка і жінки з метою створення сім’ї. З цього поняття, близького за змістом до легального, можливо зробити висновок, що в разі, якщо шлюб укладений не на добровільних засадах або без мети створення сім’ї, то він може бути визнаний за позовом заінтересованої особи недійсним.
Законом передбачені й інші підстави для визнання шлюбу недійсним.
Поширені випадки визнання недійсним шлюбу, який був укладений між громадянами різних країн, а саме шлюби між іноземцем та громадянкою України, укладених на території України. Як правило, нюанси шлюбних зобов’язань, через різницю в їх сприйнятті та різниці менталітету не є однаковими, що і призводить, в ряді випадків, до обставин, за якими, подібні шлюби можуть визнаватися недійсними.

Визнання шлюбного договору (контракту) недійсним Дніпро

Шлюбний договір, не дивлячись на свою специфіку, обумовлену сімейним законодавством, перш за все є договором, який, нарівні з іншими, може бути визнаний недійсним при доведеності наявності в ньому хоча б однієї юридичної неточності.
Адвокат допоможе визначити умови дійсності шлюбного договору і дасть оцінку перспективам позову.
Трапляються випадки коли, чоловік або дружина, не дивлячись на наявність шлюбного контракту, під час розлучення намагаються визнати його недійсним.
Але в ряді випадків, крім емоцій, таке оскарження шлюбних контрактів не може привести до позитивних судових перспектив. Але якщо ж, в шлюбному контракті передбачені пункти які прямо суперечать нормам чинного законодавства, такий контракт однозначно буде визнаний недійсним.
Поділ спільно нажитого майна Дніпро
Нажите за час шлюбу майно може бути предметом поділу за позовом одного з подружжя. Необхідно пам’ятати, що при поділі враховується не тільки майно і майнові права подружжя, а також і спільні борги і кредитні зобов’язання.
За загальним правилом частки подружжя у спільній власності визнаються рівними, але можливі винятки, наприклад, коли суд може врахувати інтереси неповнолітніх дітей і деякі інші обставини які враховуватися при відступі від рівності часток у спільному сумісному майні подружжя.
Особливо заслуговує увагу поділ майнових (корпоративних) прав, такий поділ при розлученні містить ряд певних особливостей.
В цілому це досить складна категорія сімейних спорів, яка вимагає серйозної підготовки до судового розгляду.

 

Ви можете замовити послуги сімейного адвоката на нашому сайті advokkat.com.ua або за номером телефону 096 234 05 90