ruuk

м. Дніпро.
пр. Б.Хмельницкого, 7
Працюємо: Пн-Пт
з 10 до 19

Багатоканальний телефон:
099 704 96 65

Мобільний / Viber:
096 234 05 90
Записатися

ПОСЛУГИ АДВОКАТА ПО ПОДІЛУ МАЙНА

вирішуємо найскладніші питання в сімейному праві
  • Консультація з питань розподілу майна;
  • Складання позовних заяв про розділ майна;
  • Представлення інтересів в суді;
  • Підготовка клопотань та інших процесуальних документів;
  • Подача документів в суд;
  • Повний супровід судових процесів
Запит на консультацію
Телефонуйте
Задати питання
Замовляйте
Замовити послугу

 

або поштою

info@advokkat.com.ua

Приїжджайте
Пн - Пт10:00 - 19:00

пр. Б. Хмельницького, 7

Розділ майна при розлученні

Порядок, за яким відбувається розділ майна після розлучення в Україні, закріплений в Цивільному Кодексі. Найчастіше суперечка виникає навколо нерухомого майна або автомобілів, але бувають випадки, коли подружжя сперечаються через речей, що мають цінність тільки для них. Тоді від адвоката потрібні нестандартні рішення при зборі доказової бази.

Розділ квартири при розлученні – самий найчастіше питання, особливо якщо у пари є діти. В такому випадку поділ майна між подружжям проходить з урахуванням інтересів дітей. У матері, з якою залишається жити дитина, більше шансів залишитися проживати в квартирі, але якщо вчасно не врегулювати це питання, дуже часто вони призводять до складних сімейних конфліктів.

Інтереси дітей в розділі майна

Розлучення з розділом майна подружжя несе не тільки негативні емоції для колишньої пари, він також зачіпає інтереси їхніх дітей. Розподіл квартири згідно із законодавством, чинним на Україні, в обов’язковому порядку враховує частку малолітньої дитини, що проживає в ній. Суд в першу чергу повинен подбати саме про інтереси дитини, і захистити її від незаконної втрати житла.

Іноді бувають випадки, коли суд може дещо відступити від принципу рівності часток (наприклад, якщо у вас є неповнолітні діти). Залежно від ситуації досвідчений адвокат по розділу майна допоможе утримати більшу частину майна або, навпаки, відстояти.

Професійна юридична допомога адвоката в процесі поділу майна трохи стримає запал по обидва боки і дозволить подружжю розійтися цивілізовано. Як бачимо, категорія даних справ вимагає особливого підходу, який може здійснити лише кваліфікований юрист.

Поділ земельної ділянки при розлученні. Розділ спільного майна яке було придбано в кредит.

Також чимало нюансів виникає, якщо відбувається розділ майна в судовому порядку, де в якості об’єкта спору фігурує земельна ділянка. У цьому випадку конфлікт інтересів вирішується не тільки на підставі норм сімейного та цивільного права. Поділ земельної ділянки при розлученні відбувається, в тому числі, на підставі Земельного кодексу. У цій процедурі не обійтися без проведення оцінки ділянки, оформлення паспорта на нього, отримання прав власності, збору безлічі інших документів, що вимагають додаткових витрат часу і коштів. Колишньому подружжю може знадобитися додаткова консультація адвоката, так як усі папери, що стосуються земельних питань та подаються до суду, мають бути оформлені з повним дотриманням законодавчих норм.